Karrier

MOLNÁR ÉS BÁNYAI Kft.
Országos ügyfélkörrel rendelkező, számviteli szolgáltatásokat nyújtó és adótanácsadással foglalkozó társaság munkatársat keres GYŐRI irodájába az alábbi munkakörbe:

számviteli csoportvezető

Feladatok:

•    Teljes körű könyvelési feladatok ellátása.
•    Havi és éves zárási feladatok, riportok készítése.
•    Adóbevallások készítése.
•    Egyéb pénzügyi, számviteli teendők elvégzése.
•    3-4 fős csapat irányítása, felügyelete.
•    Napi szintű kapcsolattartás kollégákkal, ügyfelekkel.

Elvárások:

•    Mérlegképes könyvelői végzettség.
•    Könyvelésben, adóbevallások készítésében szerzett legalább 5 éves tapasztalat.
•    Adózással kapcsolatos ismeretek.
•    Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
•    Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.
•    Német nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

•    Azonnali kezdéssel hosszú távú munkalehetőség.
•    Stabil hátterű munkakörnyezet.
•    Fix bérezés.
•    Alkalmazotti jogviszony.

Speciális szolgáltatások

IFRS könyvvizsgálat
Komplett IFRS beszámolók könyvvizsgálata [Bővebben]
Bérelszámolás
Speciális elszámolások, kimutatások és kiértékelések német, angol nyelven. [Bővebben]
Számviteli szolgáltatások
Devizás könyvvezetés, konszern beszámolók, évzárások támogatása. [Bővebben]

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Email címe megadásával elismeri, hogy elolvasta adatvédelmi tájékoztatónkat és hozzájárul adatainak felhasználásához. Amennyiben a későbbiek során bármikor úgy dönt, hogy nem tart igényt leveleinkre, kérjük, jelezze igényét hirlevel@molnar-banyai.eu e-mailen keresztül.