Könyvelő / Számviteli munkatárs

Országos ügyfélkörrel rendelkező, számviteli szolgáltatásokat nyújtó és adótanácsadással foglalkozó társaság munkatársat keres Mosonmagyaróvári irodájába, az alábbi munkakörbe: könyvelő / számviteli munkatárs;
Feladatok:
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása.
  • Cégek teljes körű adózási feladatainak önálló elvégzése, bevallások elkészítése.
  • Adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése.
  • Aktív részvétel a havi zárási feladatok, riportok készítésében.
  • Éves zárás támogatása, beszámoló összeállítása és közzététele.
  • Egyéb pénzügyi, számviteli teendők elvégzése.
  • Napi szintű kapcsolattartás kollégákkal, ügyfelekkel.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség, mérlegképes könyvelői képesítéssel.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Német nyelvtudás előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdéssel hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű munkakörnyezet
  • Összetartó csapat
  • Képzések, tréningek
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Béren kívüli juttatások
  • Fix bérezés.
  • Alkalmazotti jogviszony